Průvodce pro zakoupení DR TOKENU

DR TOKEN

Velice si vážíme Vašeho zájmu o velmi výhodnou koupi nemovitosti zakoupením unikátního

  DR Tokenu

Děkujeme.

Jak na to?

Pár dobrých tipů..

MŮŽU SI ZALOŽIT ÚČET I NA JINÉ KRYPTOSMĚNÁRNĚ?

Ano, můžete, většina z nich je v dnešní době pod dohledem regulátorů, nicméně tu, kterou výše doporučujeme, považujeme za tradiční, populární, bezpečnou a regulérní.

MOHU PRO ZAKOUPENÍ TOKENU VYUŽÍT APLIKACE JINÉ KRYPTOPENĚŽENKY?

Ano, na burze tokenů máte na výběr, jaké kryptopeněženky jsou burzou podporovány. Námi doporučená kryptopeněženka má výhodu v tom, že je produktem námi doporučené směnárny, což oceníte u transferů měn mezi směnárnou a kryptopeněženkou. Nicméně volba je na Vás, svobodně si vyberte to, co Vám bude vyhovovat. Na výběr je toho kopec.

JAKOU KRYPTOMĚNU ZAKOUPIT?

Podle mne je nejjednodušší, bezpečné a relativně komfortní zakoupit kryptoměnu, která má tradici, je podporovaná na všech burzách a směnárnách, má rychlé a levné transakce. Pro účel zakoupení našeho tokenu je ideální ETHEREUM /ETH

(pro laiky: nenechte se zmást, jelikož se pohybujeme ve svobodném světě kryptoměn, tzv. open source, tento název kryptoměny získal mnoho modifikací, jako ethereum classic apod. To už je něco jiného. Je to podobné jako u dolarů. Dolary nejsou pouze americké, ale i kanadské, australské atd.)