získejte slevu při nákupu nemovitosti zakoupením unikátního TOKENU

UNIKÁTNÍ DR TOKENY

TOKEN NA TOMTO E-SHOPU NELZE ZAKOUPIT, POUZE TÍM ZAŽÁDÁTE O INFORMACE A NÁVOD JAK TUTO ZÁLEŽITOST UPLATNIT PŘI KOUPI NEMOVITOSTI. 

OBJEDNÁVKA Z TOHOTO E-SHOPU NENÍ ZÁVAZNÁ.

Kategorie

NEMOVITOSTI S MOŽNOSTÍ SLEVY, při zakoupení TOKENU

OBJEDNÁVKA POTVRZENÁ V TOMTO E-SHOPU NENÍ ZÁVAZNÁ.

Kategorie


Proč získám zakoupením tokenu slevu při koupi nemovitosti?

Jdeme s dobou. 

Tokenizaci považujeme za nevyhnutelnou budoucnost ekonomiky. Pouze v této sekci naleznete nabízené nemovitosti, které jsou podporované slevou při zakoupení raritního tokenu. 

V čem je výhoda? 

Výhody jsou na obou stranách. Kryptoměny jsou volatilní měnou. Ten, komu se podařil nebo podaří nákup kryptoměn za nízkou cenu, získává jedinečnou výhodu slevy. 

Příklad: slevu na nemovitosti 150.000,- Kč lze docílit zakoupením tokenu 10 ETH. Přičemž 10 ETH mohl někdo nakoupit v rozmezí 2.300,- Kč až po hodnotu dnešní ceny :-)

Co je náš DR TOKEN?

Jedná se o unikátní, digitálně vyražený token v limitovaném množství, je to vlastně "digitální ekvivalent vyražené pamětní mince", kterou si lze zakoupit a držet ve svém vlastnictví, ale pouze v digitálním prostoru, tedy na své kryptopeněžence. Tento token může díky svojí unikátnosti limitovaného množství získat časem určitou hodnotu. Možná ho bude možné i směňovat na příslušných burzách. Možná ho odkoupíme zpět. Vše je otázkou budoucího technologického vývoje, který v této oblasti zažívá skutečně dechberoucí růst! 

Pokud budete mít štěstí, jako uživatelé burzy při zakoupení našeho tokenu, můžete získat odměnu tokeny od samotného vývojáře. Toto se nazývá "AIR DROP" To může představovat velmi významnou peněžní hodnotu, kterou získáte pouhou transakcí našeho tokenu. Všechny informace jsou otevřené, na webu dohledatelné a doporučuji udělat si vlastní průzkum, který rozhodně stojí za to!

Co je TOKEN X?

Token X je univerzální hodnota tokenu, kterou si předem libovolně sjednáme. Lze sjednat hodnotu tokenu v souvislosti s výší hodnoty slevy. Toto je zcela na naší vzájemné dohodě. V tomto ohledu nás prosím kontaktujte.

Jak probíhá transakce TOKENU a uplatnění slevy na nemovitosti? 

Toto je vždy záležitostí osobního jednání. V tomto ohledu nás prosím kontaktujte. Vyplňte náš kontaktní formulář, nebo se registrujte zde. Registrací v sekci JAK NA TOKEN? získáte kompletní intuitivní návod jak si pořídit kryptoměnu, kryptopeněženku atd. Vše je ZDARMA a velmi jednoduché.