cokoliv si dokáže lidská mysl představit, toho může dosáhnout..

CESTA K BOHATSTVÍ

Realitní makléř přinese nejvyšší profesní hodnotu svým klientům úměrně s jeho ambicemi osobního úspěchu. Čím úspěšnější chce být, tím kvalitnější přináší servis.

CESTA K VYŠŠÍ OSOBNÍ HODNOTĚ

Již úspěšný realitní makléř dokáže prodat cokoliv, žít kdekoliv a pokud vše, co se naučil, pochopil správně - nikdy více nezůstane chudý!

Udělejte rozhodnutí

Buďte konečně bohatí!

Nemůžeme učit to, co sami nemáme, proto vás v Develop reality nenaučíme chudobě.

Být makléřem v Develop reality není o tom zůstat navždy makléřem. Je to pouze první krok do světa podnikání a ti nejlepší z vás - pojďme společně podnikat. Pojďme investovat do nemovitostí, do akcií a kryptoměn. 

Pojďme žít jako celebrity, žít v krásných domech a jezdit kvalitními auty!

Pojďme si všichni vytvořit pasívní příjem a zažít skutečnou SVOBODU!

Pojďme pracovat tak, jak jsme doposud nepracovali, pojďme se učit tak, jak jsme se doposud neučili, pojďme zlomit naše staré vzorce a vybudovat ty úspěšné!

Máme velmi striktní požadavky pro přijetí do týmu. Hledáme doslova osobu, která perfektně zapadne do našeho rodinného prostředí. Jsme velmi semknutá parta lidí, kterou spojují ctnostné  hodnoty. Podnikáme pro peníze, nicméně peníze nejsou naší nejvyšší hodnotou.

Skutečně nás nezajímá váš životopis, zajímá nás to, co nosíte v srdci.

Touha vyniknout láme paradigmata a byli jsme toho osobními svědky u jiných. Učitelka na prvním stupni je dnes milionářkou, hippie a zároveň lezec po skalách je multimilionář, zdravotní sestra bez jakýchkoliv kariérních šancí je milionářkou. Pokud nemáte zkušenosti s obchodem, máte výhodu a jste pro nás atraktivní adepti, jelikož si s sebou nenesete vypěstovaný mindrák neúspěšného obchoďáka.

Už jste součástí našeho týmu z jedné poloviny, pokud jste dočetli až sem a my se o vás dozvíme tak, že nyní vyplníte formulář níže :-)

Jsem REALITNÍ MAKLÉŘ


Develop Reality

Tomáš Neumann

zakladatel

„Myšlenky, které máme dnes, určují naší budoucnost.“

Mgr. Michaela Janglová

Managing director

„Ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae.“